Odlični nastopi naših osnovnošolcev na področnem posamičnem atletskem tekmovanju. Dva učenca uvrščena na državno finale.
V petek, 25. 5. 2018, je na stadionu ŽAK v Ljubljani potekalo področno tekmovanje v posamični atletiki. Letos je nastopilo tudi nekaj šol področnega centra Notranjska, tako da je sodelovalo kar 22 osnovnih šol.
Učenci OŠ Primoža Trubarja Velike Lašče so sodelovali srčno in povečini izboljšali svoje šolske rezultate. Štirim učencem je uspelo osvojiti mesto na stopničkah.
Lovro Kutnar je bil najboljši v skoku v višino med starejšimi učenci. Preskočil je 165 centimetrov, kar ga je popeljalo tudi na finalno državno tekmovanje.
Alen Zgonc je med mlajšimi učenci osvojil drugo mesto v metu žvižgača (55,30m), kar ga je prav tako uvrstilo na državno finale.
Lovro Prijatelj je med starejšimi učenci zasedel 3. mesto v suvanju krogle (11,15m), enako mesto pa je med mlajšimi učenci uspelo osvojiti Andreju Zakrajšku (skok v višino, 130 cm).