DOPOLDANSKE GOVORILNE URE

Šolsko leto 2018/2019:

Dopoldanske govorilne ure so vsak teden.

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE
ČAS UČILNICA
Arko Elizabeta beti.arko(at)gmail.com sre 7.15 – 8.00 XVI
Balent Urška tor 7.15 – 8.00 XX
Bavdek Simona simba.tbm(at)gmail.com tor 9.55 – 10.40

avla
Budič Pavlič Irena irena.budic(at)guest.arnes.si čet 10.45 – 11.30 VII/a – pisarna pomočnice ravnateljice
Cimperman Manca mancacim(at)gmail.com tor 10.45 – 11.30 kabinet SLJ
Dedo Lale Stanka stankadedolale(at)gmail.com čet 9.55 – 10.40 XXI
Dobravec Dragica dragica.dobravec(at)gmail.com sre 8.15 – 9.00  III
Farazin Gordana gordana.kos(at)guest.arnes.si čet 8.50 – 9.35 XXIII
Filipič Urša Ursa.filipic(at)centerjanezalevca.si čet 8.50 – 9.35 zbornica
Gačnik Mimica mimica.gacnik(at)guest.arnes.si tor 7.00 – 7.45 XXV
Galun Ljubica ljubica.galun(at)guest.arnes.si čet 11.35 - 12.20  XIV
Gartner Mateja mateja.gartner1(at)guest.arnes.si pet 11.35 – 12.20
Gradišar Renata renata.gradisar(at)guest.arnes.si čet 7.00 – 7.45 XXVII
Grajš Magda magda.grajs(at)guest.arnes.si čet 9.55 – 10.40 X
Grintal Katja katja.grintal(at)gmail.com čet 8.00 – 8.45 zbornica 
Griz Majda griz.majda(at)gmail.com / /
Hauptman Tina čet 11.35 – 12.20 kabinet OPB
Hladnik Vesna vesna.hladnik(at)gmail.com čet 11.35 – 12.20 pisarna svetovalne službe
Jeretina Magister Branka / tor 12.25 - 13.10 XVIII
Kastelic Milan milan.kastelic(at)gmail.com čet 10.45 – 11.30 kabinet LUM
Katarinčič Marija marija.katarincic(at)gmail.com

PŠ Turjak: čet 7.30

PŠ Rob: pon 7.30

Komat Lea lea.komat(at)gmail.com čet 8.50 – 9.35 kabinet spec. ped. – 1. nadstropje
Koprivec Marjetka marjetka.koprivec(at)guest.arnes.si tor 10. 45 – 11.30 XXVI
Košele Marjan kosele.marjan(at)gmail.com čet 11.35 – 12. 20 XIV
Lampret Marija mojca.lovsin(at)gmail.com čet 8.50 – 9.35 XXIV
Lesar Hržič Renata renata.lesar(at)guest.arnes.si čet 12.25 – 13. 10 IX
Levstik Branka branka.levstik(at)guest.arnes.si čet 8.50 – 9.35 kabinet RS
Lipovec Veronika veronika.lipovec1(at)gmail.com pet 7.15 – 8.00 III
Lušin Marija marija.lusin(at)guest.arnes.si čet 10.45 – 11.30 knjižnica
Matić Suzana suza.mt(at)gmail.com pon 8.00 – 8.45 XVIII
Marolt Petra čet 8.50 – 9.35
Mavsar Nosan Jožica jozica.mavsar(at)gmail.com tor 7.15 – 8.00 XVII
Mekinda Vita vita_mekinda(at)yahoo.com čet 9.55 – 10.40 kabinet GUM
Mugerle Maja majamugerle(at)gmail.com čet 9.55 – 10.40 XI 
Novak Bojan novak.bojan1(at)siol.net čet 10.45 – 11.30 kabinet šport
Papež Jože čet 11.35 - 12.20 kabinet OPB
Pečnik Maja sre 10.10 – 10.55 kabinet Rob
Petelin Nika čet 8.50 – 9. 35 kabinet MME
Praznik Matic matic.praznik(at)gmail.com pet 11.35 – 12.20

 zbornica
Rupert Zupančič Helena helena.rupert(at)gmail.com pet 11.35 – 12.20
Samsa Janja janja.samsa(at)guest.arnes.si tor 10.45 – 11.30 XVIII
Svetičič Andreja andreja.sveticic(at)gmail.com čet 10.45 – 11.30 zbornica
Šilc Ćirović Kristina silccirovic(at)gmail.com pet 8.50 – 9.35 mala učilnica
Škrlj Sonja skrljsonja(at)gmail.com sre 9.20 - 10.05  Rob III
Štrukelj Stanka strukelj.s(at)gmail.com čet 8.50 – 9.35 mala učilnica 
Tehovnik Kolar Senta senta.tehovnik.kolar(at)gmail.com čet 11.35 - 12.20 zbornica
Turšič Nataša / sre 10.45 – 11.30 kabinet šport
Zidar Petra os.petrazidar(at)gmail.com čet 8.50 – 9.35 mala učilnica
Zupančič Barbara tor 10.45 – 11.30 avla

POPOLDANSKE GOVORILNE URE

Popoldanske govorilne ure so enkrat mesečno ob četrtkih (običajno tretji četrtek v mesecu), in sicer od 17.00 do 19.00.

V tem času imajo starši in učenci možnost pogovora tudi z ravnateljico in svetovalno službo.

POPOLDANSKE GOVORILNE URE
Arko Elizabeta beti.arko(at)gmail.com XVI
Balent Urška XX
Bavdek Simona simba.tbm(at)gmail.com II
Budič Pavlič Irena irena.budic(at)guest.arnes.si pisarna pomočnice ravnateljice
Cimperman Manca mancacim(at)gmail.com kabinet SLJ
Dedo Lale Stanka stankadedolale(at)gmail.com XXII
Dobravec Dragica dragica.dobravec(at)gmail.com nova učilnica – PŠ Rob
Farazin Gordana gordana.kos(at)guest.arnes.si XXIII
Gačnik Mimica mimica.gacnik(at)guest.arnes.si XXV
Galun Ljubica ljubica.galun(at)guest.arnes.si XIV
Gartner Mateja mateja.gartner1(at)guest.arnes.si observatorij
Gradišar Renata renata.gradisar(at)guest.arnes.si XXVIII
Grajš Magda magda.grajs(at)guest.arnes.si X
Grintal Katja katja.grintal(at)gmail.com XIII
Griz Majda griz.majdi(at)gmail.com /
Hauptman Tina
Hladnik Vesna vesna.hladnik(at)gmail.com pisarna svetovalne službe
Jeretina Magister Branka / po dogovoru
Kastelic Milan milan.kastelic(at)gmail.com kabinet LUM
Katarinčič Marija marija.katarincic(at)gmail.com

mala učilnica – PŠ Rob

zbornica – PŠ Turjak

Komat Lea lea.komat(at)gmail.com kabinet spec. ped. – 1. nadstropje
Koprivec Marjetka marjetka.koprivec(at)guest.arnes.si XXVI
Košele Marjan kosele.marjan(at)gmail.com XV
Lampret Marija mojca.lovsin(at)gmail.com XXIV
Lesar Hržič Renata renata.lesar(at)guest.arnes.si IX
Levstik Branka branka.levstik(at)guest.arnes.si I
Lipovec Veronika veronika.lipovec1(at)gmail.com II, III
Lušin Marija marija.lusin(at)guest.arnes.si knjižnica (17.00-18.00)
Marolt Petra
Matić Suzana suza.mt(at)gmail.com XVIII
Mavsar Nosan Jožica jozica.mavsar(at)gmail.com XVII
Mekinda Vita vita_mekinda(at)yahoo.com kabinet GUM
Mihelič Martina računalniška učilnica
Mugerle Maja majamugerle(at)gmail.com XXVII
Novak Bojan novak.bojan1(at)siol.net XI
Papež Jože
Pečnik Maja
Petelin Nika kabinet MME
Praznik Matic matic.praznik(at)gmail.com kabinet OPB
Rupert Zupančič Helena helena.rupert(at)gmail.com kabinet PŠ Turjak
Samsa Janja janja.samsa(at)guest.arnes.si XIX
Svetičič Andreja andreja.sveticic(at)gmail.com XII
Šilc Ćirović Kristina silccirovic(at)gmail.com matična učilnica
Škrlj Sonja skrljsonja(at)gmail.com matična učilnica
Štrukelj Stanka strukelj.s(at)gmail.com matična učilnica
Tehovnik Kolar Senta senta.tehovnik.kolar(at)gmail.com knjižnica
Turšič Nataša / XXI
Zidar Petra os.petrazidar(at)gmail.com matična učilnica
Zupančič Barbara III