DOPOLDANSKE GOVORILNE URE

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE
ČAS UČILNICA
Arko Elizabeta beti.arko(at)gmail.com četrtek, predura XX
Bavdek Simona simba.tbm(at)gmail.com sreda, predura II
Budič Pavlič Irena irena.budic(at)guest.arnes.si četrtek, 4. ura pisarna pomočnice ravnateljice
Dedo Lale Stanka stankadedolale(at)gmail.com četrtek, 4. ura XXI
Dobravec Dragica dragica.dobravec(at)gmail.com petek, 5. ura III
Gačnik Mimica mimica.gacnik(at)guest.arnes.si četrtek, 3. ura XX
Galun Ljubica ljubica.galun(at)guest.arnes.si četrtek, 3. ura kabinet MME
Gartner Mateja mateja.gartner1(at)guest.arnes.si četrtek, 6. ura zbornica
Gradišar Renata renata.gradisar(at)guest.arnes.si četrtek, 3. ura XVIII
Grajš Magda magda.grajs(at)guest.arnes.si četrtek, 5. ura X
Grintal Katja katja.grintal(at)gmail.com četrtek, 3. ura XXVII
Griz Majda griz.majdi(at)gmail.com / /
Hladnik Vesna vesna.hladnik(at)gmail.com četrtek, 4. ura pisarna svet. službe
Jeretina Magister Branka / petek, 5. ura XVIII
Kastelic Milan milan.kastelic(at)gmail.com četrtek, 4. ura kabinet LUM
Katarinčič Marija marija.katarincic(at)gmail.com Rob: četrtek, 7.45-8.05 mala učilnica

Turjak: petek, 7.10-7.30

mala učilnica
V. Lašče: ponedeljek, 9.50-10.20 XVIII
Komat Lea lea.komat(at)gmail.com četrtek, 5. ura kabinet specialne pedagoginje  – 1. nad.
Koprivec Marjetka marjetka.koprivec(at)guest.arnes.si sreda, 3. ura XXVI
Kos Gordana gordana.kos(at)guest.arnes.si četrtek, 3. ura XXIII
Košele Marjan kosele.marjan(at)gmail.com četrtek, 4. ura XV
Lakner Vrtačnik Mateja četrtek, 2. ura PŠ Turjak
Lampret Marija mojca.lovsin(at)gmail.com četrtek, 3. ura knjižnica
Lesar Hržič Renata renata.lesar(at)guest.arnes.si četrtek, 4. ura IX
Levstik Branka branka.levstik(at)guest.arnes.si četrtek, predura I/b - kabinet RS
Lipovec Veronika veronika.lipovec1(at)gmail.com petek, predura I/b - kabinet RS
Lušin Marija marija.lusin(at)guest.arnes.si / /
Marolt Petra / (trenutno odsotna)
/ /
Matić Suzana suza.mt(at)gmail.com četrtek, 4. ura XIII
Mavsar Nosan Jožica jozica.mavsar(at)gmail.com sreda, 5. ura XVI
Mekinda Vita vita_mekinda(at)yahoo.com četrtek, 5. ura kabinet GUM
Mihelič Martina tina.mihelic(at)gmail.com četrtek, 5. ura XI
Mugerle Maja / (trenutno odsotna) / /
Novak Bojan novak.bojan1(at)siol.net četrtek, 4. ura kabinet ŠPO
Oblak Marija marija.oblak6(at)gmail.com četrtek, 5. ura XXIV
Pajk Veronika veronika.pajk(at)siol.net četrtek, 3. ura zbornica
Polzelnik Sever Katarina / (trenutno odsotna) / /
Praznik Matic matic.praznik(at)gmail.com četrtek, 5. ura 1/b - kabinet RS
Rupert Zupančič Helena helena.rupert(at)gmail.com četrtek, 5. ura kabinet
Samsa Janja janja.samsa(at)guest.arnes.si četrtek, 4. ura XVIII
Svetičič Andreja andreja.sveticic(at)gmail.com četrtek, 3. ura zbornica
Šilc Ćirović Kristina silccirovic(at)gmail.com četrtek, 7.00-7.30 mala učilnica spodaj
Škrlj Sonja skrljsonja(at)gmail.com petek, 5. ura II
Štrukelj Stanka strukelj.s(at)gmail.com četrtek, 7.00-7.30 mala učilnica spodaj
Tehovnik Kolar Senta senta.tehovnik.kolar(at)gmail.com četrtek, 5. ura XVIII
Turšič Nataša / četrtek, 5. ura kabinet ŠPO
Zupančič Barbara barbara.babic14(at)gmail.com četrtek, predura III

POPOLDANSKE GOVORILNE URE

Popoldanske govorilne ure so enkrat mesečno ob četrtkih (običajno tretji četrtek v mesecu), in sicer od 17.00 do 19.00.

V tem času imajo starši in učenci možnost pogovora tudi z ravnateljico in svetovalno službo.

POPOLDANSKE GOVORILNE URE
Arko Elizabeta beti.arko(at)gmail.com I
Bavdek Simona simba.tbm(at)gmail.com II
Budič Pavlič Irena irena.budic(at)guest.arnes.si pisarna pomočnice ravnateljice
Dedo Lale Stanka stankadedolale(at)gmail.com XX
Dobravec Dragica dragica.dobravec(at)gmail.com nova učilnica – PŠ Rob
Gačnik Mimica mimica.gacnik(at)guest.arnes.si XXV
Galun Ljubica ljubica.galun(at)guest.arnes.si kabinet IKT
Gartner Mateja mateja.gartner1(at)guest.arnes.si zbornica
Gradišar Renata renata.gradisar(at)guest.arnes.si XIX
Grajš Magda magda.grajs(at)guest.arnes.si X
Grintal Katja katja.grintal(at)gmail.com XXVII
Griz Majda griz.majdi(at)gmail.com /
Hladnik Vesna vesna.hladnik(at)gmail.com pisarna svetovalne službe
Jeretina Magister Branka / /
Kastelic Milan milan.kastelic(at)gmail.com kabinet LUM
Katarinčič Marija marija.katarincic(at)gmail.com

mala učilnica – PŠ Rob

zbornica – PŠ Turjak
XVIII - CŠ Velike Lašče

Komat Lea lea.komat(at)gmail.com kabinet spec. ped. – 1. nadstropje
Koprivec Marjetka marjetka.koprivec(at)guest.arnes.si XXVI
Kos Gordana gordana.kos(at)guest.arnes.si XXIII
Košele Marjan kosele.marjan(at)gmail.com XV
Lakner Vrtačnik Mateja
Lampret Marija mojca.lovsin(at)gmail.com XXII
Lesar Hržič Renata renata.lesar(at)guest.arnes.si IX
Levstik Branka branka.levstik(at)guest.arnes.si I/a
Lipovec Veronika veronika.lipovec1(at)gmail.com I, III
Lušin Marija marija.lusin(at)guest.arnes.si knjižnica (17.00-18.00)
Marolt Petra / (trenutno odsotna) /
Matić Suzana suza.mt(at)gmail.com XIII
Mavsar Nosan Jožica jozica.mavsar(at)gmail.com XVI
Mekinda Vita vita_mekinda(at)yahoo.com kabinet GUM
Mihelič Martina tina.mihelic(at)gmail.com XI
Mugerle Maja / (trenutno odsotna)
Novak Bojan novak.bojan1(at)siol.net XXIV
Oblak Marija marija.oblak6(at)gmail.com kabinet SLJ
Pajk Veronika veronika.pajk(at)siol.net kabinet KEM
Polzelnik Sever Katarina / (trenutno odsotna)  /
Praznik Matic matic.praznik(at)gmail.com zbornica
Rupert Zupančič Helena helena.rupert(at)gmail.com kabinet PŠ Turjak
Samsa Janja janja.samsa(at)guest.arnes.si XVII
Svetičič Andreja andreja.sveticic(at)gmail.com XII
Šilc Ćirović Kristina silccirovic(at)gmail.com velika učilnica – PŠ Turjak
Škrlj Sonja skrljsonja(at)gmail.com velika učilnica – PŠ Rob
Štrukelj Stanka strukelj.s(at)gmail.com mala učilnica – PŠ Turjak
Tehovnik Kolar Senta senta.tehovnik.kolar(at)gmail.com MME
Turšič Nataša / XXI
Zupančič Barbara barbara.babic14(at)gmail.com III

 

Urnik zvonenja šolskih ur