Janja Samsa, razredničarka 4. a, matična učilnica XVII

Renata Gradišar, razredničarka 4. b, matična učilnica XVI

 

URNIK

4. a PON TOR SRE ČET PET
1. RU/SLJ MAT SLJ SLJ MAT
2. MAT ŠPO MAT ŠPO ŠPO
3. SLJ/GUM SLJ DRU GUM SLJ
4. NIT NIT LUM TJA NIT
5. DRU TJA LUM MAT  RUS
6. NŠP DOD DOP    
7.    N2N  N2N
NTE
   

 

4. b PON TOR SRE ČET PET
1. RU/SLJ MAT MAT SLJ ŠPO
2. SLJ/GUM ŠPO SLJ ŠPO SLJ
3. MAT NIT DRU MAT MAT
4. DRU TJA LUM GUM NIT
5. NIT SLJ LUM TJA  
6. NŠP RAO  DOP    
7.  DOD

N2N N2N
NTE
   

 

Neobvezni izbirni predmeti:
- NŠP – ponedeljek, 6. ura (Nataša Turšič)
- N2N – torek in sreda, 7. ura (Senta Tehovnik Kolar)
- NTE – sreda, 7. ura (Stanka Dedo Lale)
- NUM – ponedeljek, 7. ura (Senta Tehovnik Kolar)

Interesne dejavnosti:
- Računalniško opismenjevanje - torek, 6. ura (Renata Gradišar)
- Računalniško ustvarjanje - petek, 5. ura (Janja Samsa)
- Bistre glav´ce za četrtarčke - torek, 6. ura (Janja Samsa)
- Med dvema ognjema - torek zjutraj (Simona Bavdek)
- Tee Ball - petek zjutraj (Simona Bavdek)
- Ljudski plesi - četrtek zjutraj (Veronika Lipovec)
- Šahovski krožek - sreda, 6. ura (Majda Griz)
- Miselni orehi - ponedeljek, 7. ura (Renata Gradišar)
- Otroški pevski zbor - ponedeljek in četrtek 6. ura (Vita Mekinda)
- Inovativnost (Veronika Lipovec)

GOVORILNE URE

Dopoldanske govorilne ure imamo vsak teden: 

Janja Samsa:
Renata Gradišar:
Suzana Matič, TJA :
Vita Mekinda, GUM: 
Nataša Turšič, NŠP: 
Senta Tehovnik Kolar, NUM, N2N:
Stanka Dedo Lale, NTE: 

Govorilne ure in elektronske naslove vseh učiteljev lahko preverite na TEJ POVEZAVI.

E-UČENJE

MATEMATIKA:
Matematika za 4. razred
Hitro računanje (izberi Učno polje)

Brez knjige
Seštevanje, odštevanje, množenje, deljenje
Denar
Čas - ura
Merjenje dolžine
Moja-matematika.si

SLOVENŠČINA:
UČIMse.com (koda za vstop - na platnicah delovnega zvezka za slovenščino)
Slovenščina za 4. razred

DRUŽBA:
Družba za 4. razred

NARAVOSLOVJE IN TEHNIKA:
Naravoslovje in tehnika za 4. razred

VSI PREDMETI:

Učilnica.abecednik.net
Devetka.net

ANGLEŠČINA:

Unit 1: Unit 1

Unit 2: animals and colours, animal pics

 

TEKMOVANJA IZ ZNANJA

Logika,
Razvedrilna matematika,
Bober,
Cankarjevo tekmovanje,
Kresnička,
Kenguru,
Logične pošasti,

Več o tekmovanju:

KRESNIČKA - NARAVOSLOVJE
BOBER - RAČUNALNIŠTVO